Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşterilerinin banka şubelerine gitmeden Müşteri hizmetlerine bağlanarak birçok işlemi telefon bankacılığı ile gerçekleştirebilir. Yada internet şubesine kayıt olarak işlemlerinizi gerçekleştirip takibini yapabilirsiniz. Telefon bankacılığına ulaşmak için Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası 444 00 00‘dır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için ilk olarak 444 00 00‘ı arayın. Daha sonra “1” tuşuna basarak kart işlemleri menüsüne girin. Ardından “6” tuşuna basarak diğer kredi kartı işlemleri menüsüne girin ve “0” tuşuna basarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekleyin.

Kısacası 444 00 00 arayın, sırasıyla 1 > 6 > 0 tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:53:39 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..