Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo dağıtım şirketlerinden birtanesidir. Kargonuzun durumunu öğrenmek yada kargo iade veya kargo göndermek için müşteri hizmetlerini arayabilir ve telefonla destek alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezine 444 99 99 numarasından mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz. Pazartesi-Cumartesi sabah 08:00’den akşam 20:00’a kadar arama yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için çağrı merkezini aradıktan sonra ilk olarak 1‘i, ardından 8’i tuşlayın.

Kısaca; 444 99 99 numarasını arayın ve sırasıyla 1 > 8 tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:55:07 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..