Xiaomi Wiha Tasarım Ödüllü Tornavida Seti İncelemesi

10 yıldır teknoloji işletmesi işleten ve teknolojide giderek büyük masaüstü toplama kasalardan yavaş yavaş tabletlere dönen kullanılan araçlarla birlikte bizlerde teknik destek sağladığımız alanları genişletme yoluna gitmeye başladık. Birçok tornavida seti kullandım. Çoğu zaman ucuza kaçtım ve sonuçlar hüsran.

Xiaomi Wiha ile tanıştıktan sonra hayatımda ilk defa tornavida kullanacağım için heyecanlandım. Çünkü bir tornavida setine 180 TL civarı bir para verdim. Xiaomi Wiha, aliminyum kapat içerisinde çıtçıtlı plastik bir zeminde kaymaz ve el yormayan ana tornavida gövdesi ve 24 adet mıknatıslı tak çıkar uç bulunduran Çin malı tamir setidir. Kullanım amacı, cep telefonu ve ufak teknolojik cihaz tamiri, saat tamiri olarak üretilmiştir. Çok zor ve paslanmış vidalarda dahi zorlandığı halde uçlarda en ufak bir deformasyon meydana gelmedi.

Hatta evdeki mobilyalarda ile kolayca bu tornavida setini kullanabilirsiniz. Telefon üzerindeki deneyimim bir telefonu saniyeler içerisinde sökebilir ve hiçbir vidayı kaybetmezsiniz. Batarya değiştirmek için Asus Zenfone 5 eski model cep telefonunu birkaç dakika içerisinde açtım. Plastik zemin içerisinde yer alan aliminyum alaşım nedeniyle uçlar kesinlikle zeminden siz istemediğiniz sürece ayrılmaz. Yani uçların kaybolma durumu yoktur eğer siz bilinçli olarak yerine koymazsanız. Ayrıca ana başlığa takılan uç yerine tak oturur ve vida söküm yada sıkım esnasında oynama yapmaz.

Gözden Geçir...

Menopoz Nedir

Menopoz Nedir? Belirtileri Tedavisi ve 5 Teşhis Önerisi?

Menopoz nedir! Hakkında çok şey söyleniyor, ancak herkes bunun ne olduğunu ve kadınlar için ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir