UPS Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Daha 20 yaşında genç bir girişimci olan Jim Casey 1907 senesinde Amerika’nın Seattle eyaletinde yaşamaktaydı Jim Casey arkadaşından  yüz dolar borç alarak Amerikan Kurye Şirketini kurdu. Jim Casey tek başına kurduğu dağıtım şirketindeki teslim aldığı kargoları ilk zamanlar yaya olarak ya da bisiklet ile dağıtmaktaydı.

  Jim Casey şirketini 1920 senesinde büyütme kararı alarak eyalet sınırları dışına çıkmış ve şirketin şuan ki ismi olan United Parcel Services (Birleşik Paket Hizmetleri) adı ile değiştirmiştir.  UPS Kargo, Türkiye de ise 3,500 e yaklaşık çalışanı, 290 adet kargo şubesi ve 750 adet araç filosu ile hizmet vermektedir.

UPS Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 İşimize yaramayacak şeyler ile sesli yanıt sitemleri çokça vaktimizi almaktadır ve can sıkıcı olabilmektedir. Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapılması gereken işlem ise “444 00 66” numarasını arayın ardından sesli yanıt sistemi açılacaktır hiçbir şekilde tuşlama işlemi yapmayın sizi direk olarak UPS Kargo müşteri hizmetlerine aktaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir