Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ?

İnternet sağlayıcınız size belirli paketler halinde download hızı sunar. Fakat eğer internette bir iş yapıyor ve upload yani yükleme hızınızında yüksek olmasını istiyorsanız bunun için bir araştırma yapmalısınız. Çünkü upload paketleri şuan için sadece Turkcell’de oda 24 saatliğine 100 mbps sunduğu paket dışında henüz bir paket yoktur.

Turk Telekom İnternet Paketi Upload Hızı Kaçtır ?

2018 öncesi 2 mbps olarak sabitlenmiş internet VDSL modemler ve 50 yada 100 mbps’de iki katına çıkartılarak 4 mbps yapılmıştır. Fakat 20 GB kota koyulmuş, 20 GB sonrası için upload hızı tekrar 2 Mbps’ye düşürülmektedir.

Turkcell Fiber Paketleri Upload Hızı 5 Mbps

Turkcell 100 Mbps’ye kadar sağladığı hizmetlerde 5 Mbps upload hızı vermektedir. Bazı paketlerde belirtilen kotayı aştığınızda (upload için) yükleme hızınız 3 Mbps’ye düşürülür.

Turknet İnternet Paketleri Upload Hızı kaç ?

50-75 ve 100 Mbps’e kadar paketlerde upload hızı 4 Mbps, 35 Mbps’ye kadar olan Turknet internet paketlerinde ise 3 Mbps upload hızı bulunmaktadır.

D-Smart Upload Paketi var mı ?

Herhangi bir paket bulunmamakta birlikte D-Smart içinde maksimum alabileceğiniz upload hızı 4 Mbps’dir. D-Smart’ın Superonline paketlerinde bu hız 5 Mbps’ye çıkmaktadır.

Turkcell Turbo Yükle – Upload Paketi

Turkcell’in şuan için 24 saat uyguladığı 20 TL karşılığında satın alınabilir olan ve 1 gün boyunca internet yükleme hızınızı 100 Mbps’ye çıkaran upload paketinden yararlanmak için Turkcell Fiber abonesi olmalısınız.

Youtube vb. platformların yaygınlaşmasının ardından kısa süre sonra diğer operatörlerinde upload içerikli internet paketleri sunacağını düşünüyoruz. Yenilikler burada paylaşılacaktır. Bu yazı oluşturulduğu tarihte operatör web sitelerinden hızlar derlenmiştir.

Gözden Geçir...

Menopoz Nedir

Menopoz Nedir? Belirtileri Tedavisi ve 5 Teşhis Önerisi?

Menopoz nedir! Hakkında çok şey söyleniyor, ancak herkes bunun ne olduğunu ve kadınlar için ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir