Ucuz En İyi Uzaktan Kumandalı Arabalar

Teknoloji çağının getirdikleri doğrultusunda ihtiyaçlar da şekilleniyor. Bu ihtiyaçlar sadece akıllı cihazları değil, oyuncakları da etkiliyor. Oyuncakların da akıllandığı bu dönemde özellikle uzaktan kumandalı arabalar dikkat çekiyor. Biz de sizler için en iyi kumandalı arabaları sıraladık. İşte 1.000 TL ve altı en iyi kumandalı arabalar.

1.000 TL altı en iyi kumandalı arabalar

Rastar R/C 1/14 uzaktan kumandalı USB şarjlı Ferrari LaFerrari araba 

Ferrari’ye olan ilgi tartışılmaz boyutta. Kendisi ulaşılmaz olunca uzaktan kumandalı modelleri dikkatleri üzerine çekiyor. 30 cm uzunluğundaki bu kumandalı araba 27-40 Mhz frekans değerine sahip. Gerçeğiyle birebir aynı olan bu modelde kabini iç ve dış detaylara kadar dekore edilmiştir. 20-30 metre mesafeye kadar kontrol edebilen araba, 2 adet 1.5V AA pil ile çalışıyor.

Rastar Ferrari F138 uzaktan kumandalı Formula 1 arabası

Bu sene İstanbul’da gerçekleşen F1 yarışlarının ardından Formula 1 arabalarına olan ilgi arttı. Arabanın gerçeği kadar arabası da dikkat çekiyor. 30-40 metre mesafeden kontrol edebildiğiniz uzaktan kumandalı araba, 3 tane AA pil ile çalışıyor.

Buyfun 1/16 off-road buggy alaşım rc araba

Uzaktan kumandalı arabalara yeni bir boyut getiren bu Off-Road arabası, ileri-geri ve sağa-sola hareket edebiliyor aynı zamanda tırmanabiliyor. Orijinal pilini tamamen sarj ettiğinizde 20 dakikaya kadar kullanabilirsiniz. Yaklaşık 20 metrelik mesafeden kullanabilirsiniz.

Bugatti Chiron sarjlı 1:12 uzaktan kumandalı araba

Sadece sürüş deneyimi değil araba üzerinde hakimiyet de kurabildiğiniz bu uzaktan kumandalı model ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Arabayı uzaktan kumanda ile sürmenin yanı sıra, kapılarını da kumanda üzerinden kapatıp açabilirsiniz. İleri giderken ön farlar yanarken, geri giderken de kırmızı arka stop lambaları yanıyor.

Cabrio Bugatti Chiron kumandalı araba

6V sarjlı pil ile çalışan Bugatti Chiron model uzaktan kumandalı araba üzerinde tam kontrol sahibi olabiliyorsunuz. Arabayı istediğiniz yönde hareket ettirebildiğiniz gibi, kapıları ve bagajı da kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir