Turknet İnternet Sağlayıcısı Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet, internet sağlayıcı bir firmadır. Türknet müşteri hizmetlerine en kısa yoldan bağlanmak için neler yapmanız gerektiği konusunda fikriniz yoksa bu yazımız size yardımcı olacaktır. 1996 yılında Turk Nokta Net ismiyle internet servis sağlayıcısı olarak Türkiye’de faliyet gösteren Turknet, Türkiye’nin 10 internet şirketinden biridir.

Turknet müşterisi değilseniz en hızlı yoldan Turknet Müşteri hizmetlerine bağlanma yolu 0850 288 80 80 Turknet müşteri hizmetleri numarasını arayarak “1” tuşuna basmanız yeterlidir.

Turknet müşterisi iseniz 0850 288 80 80 çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra “2” tuşuna basın. Ardından sizden istenen Telefon numarası, TC Kimlik Numarası veya Abone numarasından herhangi birini tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Turknet Şikayet hattı üzerinden sorun ve problemlerinizi dile getirebilirsiniz. Eğer bir şikayetiniz var ise 0212 703 43 71 Turknet şikayet hattını aradıktan sonra “2” tuşuna basın, sizden istenen bilgileri girdikten sonra şikayetinizi iletebilirsiniz. Şikayetinizin akibeti cep telefonunuza kısa mesaj veya şirketin internet sayfasında online işlemler üzerinden takip edilebilir.

Gözden Geçir...

Evliya Çelebi Kimdir? Hayatı ve Eserleri Nelerdir?

Evliya Çelebi Kimdir? Aslen Kütahyalı olan Evliya Çelebi, İstanbul ile Kütahya arasında sık sık gidiş geliş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir