Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superonline müşterileri arasındaysanız yaşayacağınız bir sorun doğrultusunda müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyebilirsiniz. 34 milyondan fazla müşterisi olduğu söylenen Turkcell altyapısıyla hizmet veren Superonline internet servis sağlayıcısı, Türkiye’de faaliyet gösteren 10 firmadan biridir.

Eğer Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine beklemeden direk bağlanmak istiyorsanız yapmanız gereken öncelikle;

0850 222 0 222 numarasından arama gerçekleştirin. Ardından Müşteri olup olmadığınız sorusuna “1“i tuşlayarak evet diyin, daha sonra 10 haneli müşteri hizmet numaranızı girin. Daha sonra “6“‘yı tuşlayarak beklemeden Superonline müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Kısaca; 0850 222 0 222 arayın, Sırasıyla 1 > 10 Haneli Hizmet Numaranız > 6 tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:51:14 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..