Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell müşterisi iseniz bir sorun esnasında müşteri temsilcisine direk bağlanarak karşınızda sizi anlayacak birisini bulup sorununuzu kısa yoldan çözebilirsiniz. Kolay yoldan bilgi almak, sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak için Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için faturalı yada faturasız Turkcell hattınızdan veya farklı bir operatörden 532‘yi arayabilirsiniz.

En hızlı bağlanmak için Turkcell hattınız ile 532‘yi aradığınızda karşınıza telesekreter çıkacak ve size ne için Turkcell’i aradığınızı soracaktır. Soruya “Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum.” diyerek cevap verip, ardından Ne için müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsunuz sorusuna “müşteriniz değilmiyim.” gibi bir cevap vererek müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Eğer 532 ile müşteri temsilciliğine bağlanamıyorsanız 0532 532 00 00 numarasından ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Farklı bir operatörden aramayı tercih edebilirsiniz. Örneğin Türk Telekom yada Vodafone gibi farklı bir operatör ile de Turkcell müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Faturalı Turkcell müşterileri 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra “2” tuşuna basarak ardından tekrar “2” tuşuna basarak hızlıca müşteri hizmetlerine ulaşabilir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:45:14 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..