Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell müşterisi iseniz bir sorun esnasında müşteri temsilcisine direk bağlanarak karşınızda sizi anlayacak birisini bulup sorununuzu kısa yoldan çözebilirsiniz. Kolay yoldan bilgi almak, sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak için Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için faturalı yada faturasız Turkcell hattınızdan veya farklı bir operatörden 532‘yi arayabilirsiniz.

En hızlı bağlanmak için Turkcell hattınız ile 532‘yi aradığınızda karşınıza telesekreter çıkacak ve size ne için Turkcell’i aradığınızı soracaktır. Soruya “Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum.” diyerek cevap verip, ardından Ne için müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsunuz sorusuna “müşteriniz değilmiyim.” gibi bir cevap vererek müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Eğer 532 ile müşteri temsilciliğine bağlanamıyorsanız 0532 532 00 00 numarasından ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Farklı bir operatörden aramayı tercih edebilirsiniz. Örneğin Türk Telekom yada Vodafone gibi farklı bir operatör ile de Turkcell müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Faturalı Turkcell müşterileri 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra “2” tuşuna basarak ardından tekrar “2” tuşuna basarak hızlıca müşteri hizmetlerine ulaşabilir.

Gözden Geçir...

Menopoz Nedir

Menopoz Nedir? Belirtileri Tedavisi ve 5 Teşhis Önerisi?

Menopoz nedir! Hakkında çok şey söyleniyor, ancak herkes bunun ne olduğunu ve kadınlar için ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir