Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Eski adıyla Avea olan ve Türk Telekom çatısı altında birleşen Türk Telekom mobil hat problemleri veya sorunları nedeniyle müşteri hizmetlerinden her zaman yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanırken zorluk çekiyorsanız ve bir türlü bağlanamıyorsanız kısa yoldan Türk Telekom mobil (Avea) müşteri hizmetlerine bağlanma başlığı altında paylaştığımız bilgilere göz atabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine ulaşmak için 444 1 444‘ü arayarak ulaşabilirsiniz. Eğer 500’ü ararsanız çıkan telesekreter sizi 444 1 444’ü aramaya yönlendirecektir. Ayrıca çağrı merkezini aramanız durumunda hattınızda tanımlı her yöne dakikalarınızdan düşüleceği, eğer bu dakikalarınız yoksa, ücretlendirileceği uyarısınıda vermektedir.

Türk Telekom çağrı merkezini aradıktan sonra beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için sırasıyla 1 – 2 ve 0‘ı tuşlayın.

İlk olarak 444 1 444‘ü arayın.
Mobil için aradaığınız belirtmek için “1“‘i tuşlayın.
Tarife Bilgileri için “2“‘yi tuşlayın.
Menüde bekledikten sonra “0“‘ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:46:55 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..