The Walking Dead 10.Sezon 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Sevilen zombi dizisi The Walking Dead 10. sezon 9. bölümü ne zaman yayınlanacak ? TWD S10 E9 hangi kanaldan izleyebilirim ? sorularına cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Suyunu sıkmak anlamına gelen Squeeze ismiyle yayınlanacak olan 9.bölüm ve devamında 10. bölüm şimdiye kadar yapılmış en korkunç iki The Walking Dead bölümü olarak adlandırılıyor. Yapımcılar, dizinin popülaritesini kaybetmesi nedeniyle diziyi biraz daha korku temelleri üzerine oturtmaya niyetli.

23 Şubat 2020 Tarihinde Amerika’da AMC kanalında yayınlanacak olan yeni bölümü Türkçe Altyazılı izleyebilmek için bir gün sabretmeniz gerekiyor. Türkiye’de FX kanalında yayınlanacak olan The Walking Dead’ın 10 Sezonu 9. bölümü  24 Şubat Pazartesi  günü saat 21.30’da ve kaçıranlar için 24 Şubat Pazartesi günü saat 23.10 te tekrarıyla yayınlanacak.

The Walking Dead Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Türkiye’de TWD dizisi ücretli platformlardan izleyebileceğiniz FX kanalından yayınlanmaktadır. FX kanalını, Dsmart, KabloTV, Tivibu, Tvplus ve Blutv üzerinden izleyebilirsiniz.

TWD Hangi Günler Yayınlanıyor ?

Fx kanalından diziyi haftalık takip etmek istiyorsanız, yayın döneminde Pazartesi günleri saat 21:30 ve kaçıranlar için 23:10’da tekrarını izleyebilirsiniz. Dizinin eski sezonları ve bölümleride yine gün içerisinde FX kanalında yayınlanmaktadır.


Gözden Geçir...

The Walking Dead 10. Sezon Tüm Bölümleri Nereden izleyebilirim?

The Walking Dead 10. Sezon Tüm Bölümleri Nereden İzleyebilirim ?

Sevilen hayatta kalma dizisi The Walking Dead bu yıl yayınlanan 10.sezonu izlemek istiyorsanız birkaç alternatif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir