TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer almakta olan Türkiye Ekonomi Bankası bin dokuz yüz yirmi yedi yılından beri Türkiye de müşterilerine kaliteli imkânlar sunarak hizmet vermektedir. İki bin beş yılında BNP Paripas ile ortak olarak imzaladıkları anlaşmaları ile yetmiş dört farklı ülke de hizmet vererek Avrupa’nın bir numaralı bankası halin gelmiştir.

TEB Vermekte Olduğu Ayrıcalıklı Hizmetler :

  • Dış ticaret,
  • Özel bankacılık,
  • İşletme bankacılığı,
  • Kadın girişimcilerin desteklendiği KOBİ bankacılığı,
  • Sosyal alan da çalışmalar yaparak yararlılık gösterebilme,
  • Spor destekleri,
  • İnavasyon çalışmaları.

Peki TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanabilmek için Ne Yapılması Gerekir ?

  TEB müşteri hizmetlerine bazen direk bağlanmayı bilmediğimiz için tüm çağrı detaylarını dinlemek zorunda kalabiliyoruz. İşte direk bağlanabilmek için yapmanız gerekenler.

 İlk olarak TEB müşteri hizmetleri numarası olan “ 0850 200 06 66 “ tuşlayınız. Daha sonra beklememek için klavyeden 3 numaraya sonra 1 numaraya daha sonrada tekrar 1 numaraya basarak direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Kısaca bahsetmemiz gerekirse ilk olarak “ 0850 200 06 66 “ arayın, ardından 3>1>1 tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:52:29 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..