Takas Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Takas Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İstanbul Saklama ve Takas Bankası uyarısınca banka kuruluş ve en temel amacı saklama ve takas hizmetlerini vermek olup, her türlü iktisadi ve finansal faaliyetleri gerçekleştirmek olup Türkiye deki piyasanın rekabet gücü arttırmak hedeflenmiştir. Güvenilir, düşük maliyetli ve hızlı nakit transferi hizmeti de sağlamaktadır. Takas Bank’ın temel olarak sahip olduğu bankacılık sektöründeki lisansları ve merkezi takas ile Türkiye sermaye piyasasında üst düzey kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Takas Bank Borsa İstanbul bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Takas Bank Hizmet Verdiği Alanlar:

  • Paylar,
  • Yurt Dışı Ülkeleri Sermaye Araçları,
  • Borçlanma Aracı,
  • Kıymetli Madenler,
  • Türev Araçlar,

Takas Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

Takas Bank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak istiyorsanız eğer ilk olarak yapmanız gereken “444 74 74” numarasını aramak. Daha sonra arama işlemi ardından sesli yanıt sistemi açıldığında direk olarak 0 (sıfır) rakamını tuşlarsanız direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Kısaca bahsedecek olursak “444 74 74” arayın ardından 0 (sıfır) rakamını tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:03:50 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..