Süvari Giyim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Süvari Giyim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Süvari 1967 senesinde ahşaptan yapılma olan üç tekerlekli arabası ile hazır giyim yolculuğuna başlamıştır. Süvari bu süreç içersinde azimleri ve istikrarları sayesinde devam etmiş oldukları bu yol sayesinde 1997 senesinden itibaren Türkiye de en önemli giyim üzerine perakende markalardan birisi olmuştur. Süvari, “Hayata Karış” geniş görüşlülük sloganı ile dünyadaki tüm kitlelerine, rutin içinde kaybolmamaları gerektiğini, yeni deneyim, sevdikleri şeylere, heyecana, değişime ve mutluluğa zaman ayırmaları gerektiği mesajını vermekte olan Süvari, kendisini iyi hissetmek de olan dünyadaki bütün müşteri ile sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştır. Süvari, 1998 senesinde yurt içi ve yurt dışı mağazacılık hizmetine başlamıştır. Şuan günümüzde ise süvarinin 10 farklı ülkede 170’e yakın mağazası bulunmaktadır.

Süvari Giyim Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

  Birçok kişi çoğu zaman telefon başında uzunca zaman kaybetmektedir. Neden bu vakti gereksiz ayrıntıları dinleyerek boşa harcayalım ki. Süvari müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem “0850 360 97 88” numarasını aramaktır. Daha sonraki işlem ise sesli yanıt sistemi açılacaktır hiçbir tuşlama işlemi yapmaz iseniz Süvari giyim müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmış olacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:14:32 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..