Steam Bir Kişilik Oyunu İki Kişi Oynama

Steam 1 Hesaptan 2 Farklı Kişi Nasıl Oyun Oynar ?

1 Steam hesabına sahipsiniz ve evdeki diğer PCden kardeşinizde oyun oynasın yada arkadaşınız sizin Steam hesabınızda yer alan oyunları oynasın istiyorsanız basit bir yöntem olan Çevrimdışı moda alma ve aynı anda tek hesaptan 2 farklı pcden farklı oyunları nasıl oynayacağınızı kısaca aktaracağız.

İlk olarak ister siz isterseniz diğer oyuncu normal şekilde Steam hesabına girmesi gerekiyor. Eğer oynamak istediği oyun o bilgisayarda yüklü değilse o oyunu hızlıca indirip kursun. O oyuncu oyuna girdiğinde siz kendi bilgisayarınızda Steam hesabınızı Çevrimdışı moda alıp bilgisayarınızda yüklü olan herhangi bir oyunu oynayabilirsiniz.  Steam çevrimdışı moda almak için Steam uygulamasının arayüzünden Steam > Çevrimdışı ol demeniz yeterlidir. açık olan Steam uygulaması kapatılarak çevrim dışı çalışacak şekilde yeniden açılacaktır.

Aynı anda aynı oyunu oynamanız veya internet bağlantısı gerektiren bir oyunu oynamanız mümkün değil. Bu sadece offline moda alarak sizi internetsiz bir ortama taşır böylece oyunlar çakışmaz ve oynama imkanı tanır. Çevrimiçi olan hesap isterse internet üzerinden oynana bir oyunu oynayabilir.

Oynayacağınız oyunların bilgisayarda yüklü ve güncel olması gerekiyor. Herhangi bir hile vb. durumu söz konusu olmadığı için hesap kapatılması, kötüye kullanım vb. içermiyor. Tamamen Steam tarafından verilen bir hizmet olduğu için içiniz rahat şekilde bu işlemi uygulayarak oyunlarınızı kardeşinizle yada arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir