Shopier Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Dünyaca ünlü sosyal medya platformlarını Pazar yerine dönüştürebilme misyonu ile ilk adımlarını atan shopier yapımcıları instagram başta olmak üzere pek çok platform ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. 2016 senesi sonlarında Ozan Süner, Burak Sekmen ve Yener Dilber tarafından piyasa sokulan shopier şuan günümüzde almış olduğu yüksek performanstan ötürü şimdi ise yurt dışında kullanıma girmeye çalışmaktadır.

 Hem alıcı hem de satıcı shopier sistemini kullanarak güvenli bir ortam ve rahat kullanılacak bir sistem sayesinde ticaretleri gerçekleştirmektedirler. Shopier sosyal medya platformları haricinde birebir satış, web sitesi, bloklar vb alanlarda da kullanılabilmektedir.

 Shopier Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

  Müşteri hizmetlerine bir anca bağlanmak fakat bu konuda bizim gereksiz oyalayan tuşlamalardan uzak durmak istiyorsanız bu yazı tam sizlik. İlk olarak yapmanız gereken işlem shopier müşteri hizmetler iletişim numarası olan “0850 840 15 10” olan numarasını arayın daha sonra sesli yanıt sistemi açılacaktır hiçbir rakama tuşlama işlemi yapmadan yaklaşık olarak 30 saniye beklerseniz sizi direk olarak müşteri hizmetlerine aktaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir