Ramsey Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ramsey markasının temeli Londra da atılmıştır. Daha sonra 1986 senesinde Türkiye ye gelerek merter de ilk satış mağazalarını kurdular ve bu mağaza ana merkez oldu. Türk girişimci olan Remzi Gür tarafından kurulmuştur. Ramsey marka ismi ise Remzi isminin Fransızca karılığı olan Ramsey den gelmektedir. Remzi Gür kendisi aslen Kastamonu doğumludur.

 Eskiden Kastamonu’ya şimdi ise Karabük’e bağlı olan Safranbolu da ilk elli çalışanlı fabrikasını açarak seri üretimlerine başladı işleri her geçen gün artan ramsey ikinci 450 çalışanlı fabrikasını açtı. Bugünlerde ise ramsey 15 farklı ülkede 250’ye sakın satış noktası ile küresel olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Peki, Müşteri Hizmetlerine Direk Olarak Bağlanmak İçin: Ramsey müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken müşteri hizmetleri dâhili numaraları olan “0212 484 0494” numarasını arayınız ardından çok kısa bir bekleme ile direk olarak ramsey müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız. Şunu belirtmek isterim ramsey müşteri hizmetleri sadece mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir