PTTBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTTBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT Şubeleri artık her yerde olsa da hala kalabalık olmakta ve işinizi halletmek için bir süre sıra beklemeniz gerekmekte. Bu nedenle müşteri hizmetleri ile çözülebilecek sorunlarda şubeye gitmenize gerek yok. PTTBank müşterisi iseniz çağrı merkezine ulaşarak müşteri temsilcisine bağlanıp sorununuzu aktardıktan sonra yardım alabilirsiniz.

PTTBank müşterisi olarak kullanım esnasında yaşadığınız bir sorunu herhangi bir PTT şubesine gitmeden direk müşteri hizmetlerini arayarak halledebilirsiniz. Beklemeden PTTBank müşteri hizmetlerine direk olarak ulaşabilmek için 444 1 778 numarasını arayın. Sırasıyla 2 > 3 ve son olarak 4‘ü tuşladığınızda müşteri temsilcisine ulaşacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:50:14 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..