Part-Time Afiş Broşür Dağıtma ve Ek Gelir İmkanı

Part-time olarak yapabileceğiniz reklam dağıtma işleri ile okuldan arda kalan zamanınızda ihtiyaçlarınızı karşılayacak paralar kazanabilirsiniz. Bunun için bölgenizde faaliyet gösteren reklam şirketleri yada matbaalar aracılığı ile iş bulabilir, yeni açılan yada kampanya düzenleyen firmaların reklam afişlerini insanlara dağıtarak günde 100 TL kazanabilirsiniz.

Yaptığınız işin performansına bağlı olarak birçok işte görev alabilirsiniz. Bu nedenle dağıtmak için aldığınız afiş ve broşürleri firmanın işine yarayacak şekilde dağıtmaya özen göstermelisiniz. Yani toplu bir şekilde tamamen elinizden çıkarmak yerine insanların kalabalık olduğu yerlere giderek birkaç saatte işinizi tamamlayabilirsiniz.

Hatta arkadaş çevrenizde varsa eğer onlardan da yardım alarak daha kısa sürede işinizi bitirebilirsiniz. Haftada 2 iş yapsanız ve 200 TL kazansanız ayda ek olarak 800 TL kazanabilirsiniz. Buda ihtiyaçlarınızı giderecek kadar ek gelir elde etmenize olanak tanır.

Girişimci bir ruha sahipseniz çevrenizdeki dükkanlara bu tarz işler düzenleyerek yine arkadaş çevrenizle daha fazla kazanabilirsiniz. Örneğin bu tarz bir kampanya yapmayı düşünen firma ile görüşecek basitçe bir reklam afişi yada broşür oluşturup bir matbaa ile anlaşarak bu afişleri bastırıp insanlara dağıtırsanız çok daha fazla paralar kazanabilirsiniz. Kazancınız size bağlı olarak değişmektedir. Ayda birkaç iş yapsanız binlerce lira ek gelir elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir