Odea Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odea Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odea Bank, 2012 senesinde Türkiye de Bank Audi Sal tarafından kurulmuştur. Türkiye de ilk şubesini maslak da açan Odea Bank Türkiye de on yedi ilde ve toplam kırk beş adet şubesi mevcuttur. Odea Bank, Türkiye’nin en büyük bankaları arasında ilk yirmi arasında yer almayı başarmış en genç bankalardan birisidir.

 Odea Bank yıllar boyunca hizmet veriyormuş gibi görünse de aslında en genç bankadır ve geleceğin yıldızı, birinci sıraya yerleşecek bir bankadır. Odea Bank Türkiye de sıfırdan bir giriş yapmamıştır, çok büyük çaplı bir yatırım sonucu ismini duyurabilmiş bir bankadır.    

Odea Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Odea Bank müşteri temsilcisine bağlanabilmesi için yapılması gereken ilk işlem banka iletişim numarası olan “0850 222 84 44”  ya da “444 8 444” numarasını arayın daha sonra ise otomatik sesli yanıtı açıldığında tuşlardan 6 rakamına basın direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmanızı sağlayacaktır.

Kısacası “0850 222 84 44” ya da “444 8 444” ardından 0 (sıfır) tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:06:34 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..