Mng Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Mng Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Mng Kargo müşteri temsilcisine ulaşarak, kargo durumunuzu öğrenebilir, kargo göndermek için adresinize kurye çağırabilirsiniz. Yada satın aldığınız ürün kargoda bir sorunla karşılaştığında müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Mng Kargo Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 222 06 06 ‘dir. Bu numaradan ulaşabilirsiniz fakat dilerseniz 444 06 06 numarayıda arayabilirsiniz.

Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında hizmet veren Çağrı merkezine ulaşarak Mng Kargo Müşteri Hizmetlerine beklemeden direk bağlanma gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sesli yanıt sisteminde ilk olarak 1‘i tuşlayın, ardından 0‘ı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyin.

Kısaca; 0850 222 06 06 numarasını arayın, sırasıyla önce 1 daha sonra 0 tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:54:38 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..