Misafirlerinizi Hayran Bırakacak Vintage Yemek Masaları 2019

Vintage ürünler, eskiden kullanılmış, tamiri ve bakımı yapılmış yada sadece size özel üretilen tamamen el işlemesiyle ortaya çıkan ürünlerdir. En çok görüldüğü kategori ise mobilyadır. 17. yy dan kalmış güçlendirilip onarılmış ürünler çokça tercih edilir.

Bu ürünleri dekoratif amaçlı evinizin salonlarında sergileyebilir yada günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Vintage ürünler normal fabrikasyon ürünlere göre fiyat bakımından oldukça pahalıdır.

TOASTER eskitme vintage mutfak masasının fiyatı 900 sterlindir. Bu fiyata sandalyeler dahil olmayıp her bir sandalya 140 sterlin fiyatındadır. Ürüne Git

EBAY üzerinden satılan masif ahşap yemek masasının fiyatı ise 600 sterlin civarında. Ağaç desenleri korunmuş, ankita üründür. Ürüne Git

500 dolara satılan pasifik stili siyah ahşap yemek masası. Ürüne Git

500 dolara satılan bir başka antika yemek masası. Tamamen eskitme olarak yeniden tamir ve bakım geçiren bu ürün 500 dolara alıcı buldu. Ürüne Git

Woco mobilya tarafından üretilen masif yemek masaları, 3000 ₺ civarında alıcı buluyor. Bu ürünü internette bulup sipariş edebilirsiniz. Vintage üründür.

Yine evinize farklı bir hava katacak yemek odası takımı. Vintage dokunuşların hakim olduğu Maria yemek odası takımı 8000 ₺ civarında bir etikete sahiptir.

Şık tasarıma sahip Gucci yemek odası takım halindedir ve fiyatı 14,000 ₺ civarındadır. Yemek masası, 4 sandalya, konsol, tv ünitesi metalik siyah ve altın renkleri ağırlıklı bir üründür.

Yine oldukça şık bir görünüme sahip doğallık ve görselliği birleştiren tasarımıyla Cadde 55 Masif Ahşap yemek masasını da evinizin en güzel yerine koyabilirsiniz. Diğer ürünlere göre fiyatı çok daha uygun olan bu ürün 1500 ₺ civarındadır.

Berke Mobilya tarafından üretilen Life ve Hanedan Vintage yemek odası takımlarıda oldukça şık ve evinizi süsleyecek cinsten. Bu modeller firmanın 2019 yılı üretimleri. Fiyatları ise 8000-9500 ₺ civarında değişmektedir.

Gözden Geçir...

Evliya Çelebi Kimdir? Hayatı ve Eserleri Nelerdir?

Evliya Çelebi Kimdir? Aslen Kütahyalı olan Evliya Çelebi, İstanbul ile Kütahya arasında sık sık gidiş geliş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir