Mavi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Mavi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Mavi giyim Türkiye de ilk kez 1992 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Mavi markası jean alanında Türkiye bir numaralı marka olup dünya da sayılı markalar arasındadır. Mavi markası uzun süreli giyebileceğiniz dayanıklı ve şık kotları ile tanınmaktadır. Yaklaşık olarak 27 yıldır Türkiye’nin lider giyim markası konumundadır.

  Mavi dünya üzerindeki ülkelerde ortalama 4.500 adet şubesi bulunmaktadır. Mavi ürünü markaya tasarım taşır prensibi ile birlikte hareket etmekte olan mavi’nin çok kültürlü bir tasarım ekibi vardır. Hatta dünya çapında çoğu büyük ülkede tasarım ekipleri vardır. Bunun harici ise bu ülkedeki markalara da tasarım danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Mavi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 Telefon başında gereksiz yönlendirmelerden ve dakikalarca beklemekten sıkıldıysanız ilk olarak yapmanız gereken ilk işlem “0850 288 6284”  numaralı müşteri hizmetlerini aramanız. Arama işleminin ardından sesli yanıt sistemi açılacaktır. Herhangi bir tuşlama işlemi yapmayınız yaklaşık olarak yarım dakikalık beleyiş ile direk olarak müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız. Yalnız şunu da belirtmek isterim mavi müşteri hizmetleri sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:15:20 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..