Mavi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Mavi giyim Türkiye de ilk kez 1992 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Mavi markası jean alanında Türkiye bir numaralı marka olup dünya da sayılı markalar arasındadır. Mavi markası uzun süreli giyebileceğiniz dayanıklı ve şık kotları ile tanınmaktadır. Yaklaşık olarak 27 yıldır Türkiye’nin lider giyim markası konumundadır.

  Mavi dünya üzerindeki ülkelerde ortalama 4.500 adet şubesi bulunmaktadır. Mavi ürünü markaya tasarım taşır prensibi ile birlikte hareket etmekte olan mavi’nin çok kültürlü bir tasarım ekibi vardır. Hatta dünya çapında çoğu büyük ülkede tasarım ekipleri vardır. Bunun harici ise bu ülkedeki markalara da tasarım danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Mavi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 Telefon başında gereksiz yönlendirmelerden ve dakikalarca beklemekten sıkıldıysanız ilk olarak yapmanız gereken ilk işlem “0850 288 6284”  numaralı müşteri hizmetlerini aramanız. Arama işleminin ardından sesli yanıt sistemi açılacaktır. Herhangi bir tuşlama işlemi yapmayınız yaklaşık olarak yarım dakikalık beleyiş ile direk olarak müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız. Yalnız şunu da belirtmek isterim mavi müşteri hizmetleri sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir