Lüx Ereğli Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 Lüx Ereğli Turizmin temeli aslında 1973 senesinde meram turizm de çalışan kiralık araç sahiplerinin birleşmeleri ve neticesinde yeni bir firma kurmak istemeleri açısından ilk temellerini 1993 senesinde atmışlardır. Konya İlinin Ereğli İlçesinde Lüx Ereğli Seyahat ve Nakliyat Adı altında firmalarını kurmuşlardır. 1996 senesinde Ankara, Ereğli, Konya, Karaman, Niğde de yazıhanelerini kurarak 13 adet Mercedes modelli arabaları ile hizmetleri ile ilk seferlerine başlamışlardır.

Kısa zamanda Türkiye’nin çoğu il ve ilçesinde yazıhaneler kurup araç sayılarını arttırarak Türkiye’de bilindik bir marka haline gelmeyi başarmışlardır. Lüx Ereğli rekabetin fiyatla değil güven, konfor, kaliteli hizmet, teknolojiyle olması gerektiğini tüm rakip seyahat firmalarına bu amacı kazandırmıştır.

Lüx Ereğli Seyahat Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Birçok insan dakikalarca telefon başında sesli yanıt sisteminin sesini dinlemekten sıkılmış. Ama artık bu durumun önüne geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk işlem “0332 713 11 01” numarasını aramaktır. Daha sonra sesli yanıt sistemi açılacak ve her hangi bir şey söylemeyin tuşlama işlemi yapmayın. Direk olarak sizi müşteri temsilcisine aktaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir