Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kuveyt Türk Bankası 1984 senesinde özel finans kurumu statüsünde kurulmuştur. Kuveyt Türk 1989 senesinde faizsiz bankacılık alanında ilerlemeye başlamıştır. Kuveyt Türk bankasının tam ismi ise Kuveyt Türk Katılım Bankasıdır. Türkiye’nin en büyük katılım bankaları arasında yer almakta olan Kuveyt Türk yurt genelinde 400 adet şubesi ve yaklaşık 2,000 e yakın personeli hizmet sağlamaktadır. Kuveyt Türk yenilik ve teknolojiye çok büyük önem vermektedir.Araştırmacılık üzerine yatırım mantığını benimsemekte olan Kuveyt Türk müşterilerinin çeşitli beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

 Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine vakit kaybetmeden çok kısa bir sürede bağlanmak istiyorsanız ilk olarak yapılması gereken işlem bankanın dahili numarası olan “444 01 23” arayınız. Arama işleminin hemen ardından sesli yanıt sistemi açıldığı anda ise ilk olarak “2” rakamını daha sonra ise “0”  rakamını tuşlar iseniz hiçbir şekilde vakit kaybetmeden Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz.

Kısaca yapmanız gereken “444 01 23” arayın ardında 2 > 0  rakamlarını tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:08:05 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..