Koton Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Koton dünya markasını bilmeyen yoktur. Koton, 1888 senesinde meslekleri subay ve öğretmenlik olan yılmaz çifti arkadaşının tavsiyesi üzerine perakende giyim sektörüne girmişlerdir. Güney çifti sağdan soldan toplamış oldukları 5000$ ile küçük de olsa bir dükkân kiralayıp bu işi yapmaya başlamışlardır. Yaptıkları işe sıkı sıkı sarılan ve işine özenen çift işleri büyütmeye başladı ve ürün çeşitlilikleri 100.000’e ulaştı. Willy adlı bir yabancıya ürünlerini satmaları ile birlikte ellerine biraz yüklü para geçmesinin ardından ilk iş yerlerini Merter de açmışlardır.

 Çift artık 2000 senesine geldiğinde 10 milyonu geçkin kazançları ve yirminin üzerinde dükkânları olduğu için işleri çok hızlı büyümekteydi. Koton 2013 senesin hissesinin yarısını girişim ve yatırım danışmanı Türkven’e satarak markalarını en üst noktaya taşımıştır. Koton şuan da tüm dünya da hazır giyim alanın öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

Koton müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken iletişim numarası olan “0850 208 71 71” arayınız. Ardından sesli yanıt sisteminin açılmasını bekleyin klavyeden 0(sıfır) rakamını tuşladığınızda direk olarak koton müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Kısaca “0850 208 71 71” arayın ardından “0” tuşlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir