Koton Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Koton Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Koton dünya markasını bilmeyen yoktur. Koton, 1888 senesinde meslekleri subay ve öğretmenlik olan yılmaz çifti arkadaşının tavsiyesi üzerine perakende giyim sektörüne girmişlerdir. Güney çifti sağdan soldan toplamış oldukları 5000$ ile küçük de olsa bir dükkân kiralayıp bu işi yapmaya başlamışlardır. Yaptıkları işe sıkı sıkı sarılan ve işine özenen çift işleri büyütmeye başladı ve ürün çeşitlilikleri 100.000’e ulaştı. Willy adlı bir yabancıya ürünlerini satmaları ile birlikte ellerine biraz yüklü para geçmesinin ardından ilk iş yerlerini Merter de açmışlardır.

 Çift artık 2000 senesine geldiğinde 10 milyonu geçkin kazançları ve yirminin üzerinde dükkânları olduğu için işleri çok hızlı büyümekteydi. Koton 2013 senesin hissesinin yarısını girişim ve yatırım danışmanı Türkven’e satarak markalarını en üst noktaya taşımıştır. Koton şuan da tüm dünya da hazır giyim alanın öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

Koton müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken iletişim numarası olan “0850 208 71 71” arayınız. Ardından sesli yanıt sisteminin açılmasını bekleyin klavyeden 0(sıfır) rakamını tuşladığınızda direk olarak koton müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Kısaca “0850 208 71 71” arayın ardından “0” tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:09:02 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..