How I Met Your Mother

Kaliteli 3 Yabancı Dizi

Kaliteli 3 Yabancı Dizi

Şu sıralar aşırı derecede yabancı dizilere sarmış durumdayım. İştahlı bir şekilde yabancı dizi izlerken bu dizileri sizlerle paylaşmamak olmazdı.

İzlemiş olduğum ve kaliteli gördüğüm dizilerden beş tanesini sizlerle paylaşmak istedim.

Yakın zamanda ve geçmiş yıllarda izlemiş olduğum dizilerden kaliteli olarak gördüklerimi şu şekilde sıralayabilirim.

The Walking Dead

The Walking Dead

Çok kaliteli bir zombi dizisi, eğer bilim kurgu dizisi, hayatta kalma dizileri gibi dizileri seviyorsanız bu diziyi kesin izlemişsinizdir. Dizi yaşanabilir alanların, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçların giderilmesinin gitgide zorlaştığı dünyada Rick önderliğinde hayatta kalmaya çalışan ve iyi insanlara iyi davranarak yardımcı olmaya çalışan bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

 

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother

Avrupa Yakası dizisinde olduğu gibi kısa ve net şekilde insanları güldüren bir komedi yabancı dizidir. Ted Mosby nin çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlattığı bir yabancı dizi. Dizi bölümleri ne kadar kısa olsa da bir o kadar dolu dolu izlettiriyor ve sürekli güldürüyor. Komik yabancı dizileri seviyorsanız çok kaliteli bir dizi kesinlikle izlemelisiniz.

 

Prison Break

Prison Break

Bir hapishaneden kaçış hikayesi diyebiliriz. Dizinin bölümleri çok akıcı geçmektedir. Abisi idam cezasına çaptırılan bir genç abisini kurtarmak için göstermelik bir suç işleyerek hapse girer ve abisinin kaçması için çok derin bir plan yapmaya başlar. Dizi bu konuyu ele alır ve kendini merakla izletmeyi de başarır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir