İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Cumhuriyet dönemine ait Atatürk’ün direktifi ile Birinci İzmir İktisat Kongresinde alınan karar ile ilk ulusal banka olan İş Bankası 26 Ağustos 1924 yılında kurulmuştur. Türkiye İş Bankası çok uzun bir süre boyunca kendini büyütmeye ve geliştirmeye bir ilke olarak benimsedi ve bu hedef doğrultusunda ilerledi. İş Bankası ilk kurulduğu zamandan bu yana inovatik, çağdaş ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Türkiye’nin en değerli ve en çok güvenilir bir bankası haline gelmiştir.

İş Bankası Ayrıcalıkları :

  • Avantajlı koşullarda hazır kredi,
  • Müşterilerine farklı kredi kartları ve günlük nakit çekme limitleri imkan sağlamaktadır,
  • Piyasaya dair günlük,haftalık ve aylık raporları yüz yüze olarak müşterilerine paylaşmaları,
  • Düşük oranlarda hesap işletim ücreti.

İş bank Müşteri Hizmetlerine Direk Olarak Bağlanmak İçin Ne Yapılmalı ?

  Bankanın müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken müşteri hizmetleri numaralarından birisini aramanız gerekmektedir. “ 0850 724 07 24 “ numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sistemini bekleyin daha sonra tuş takımından sırası ile 5>9>5>2 arayın ya da
“ 444 02 02 “ ardından tuş takımından direk olarak 0 rakamını tuşlayın bu her iki numara ile müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz.  Kısaca bahsedecek olursak ; “0850 724 07 24”5>9>5>2 ya da “444 02 02”>0 şeklinde aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir