IPTV Satın Al

IPTV Satın Al

Muhtemelen son zamanlarda IPTV akışı hakkında çok şey duymuşsunuzdur, ancak internet üzerinden yayınlanan bu cesur yeni televizyon içeriği dünyasına girmeye gelince nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Birçoğumuz kablo veya uyduya alışkınız. IPTV satın al ile bu hizmeti sağlayabilirsiniz. Bir IPTV sahip olmak o kadarda zor değil.

IPTV Satın Al

IPTV Kutusu Nedir

IPTV kurulumu sağlayan birçok firma vardır. Onlar üzerinden hizmet alabilir ve bu sürece dahil olabilirsiniz. Firma size bir adet IPTV kutusu sağlayacaktır. Bir IPTV kutusu veya set üstü kutu, internet protokolü aracılığıyla alınan akış sinyallerini. TV’nin okuyabileceği ve yeniden üretebileceği bir şekle dönüştürmek amacıyla kullanılan bir cihazdır. Set üstü kutular, internet protokolünün dilini çeviren kutulardır. Bu kutular genellikle TV’ye HDMI veya AV kablolarıyla veya hatta daha yeni modeller için Wi-Fi bağlantısıyla bağlanır.

Eğer seçerseniz bilgisayarınızdan IPTV akışı olursa bir set üstü kutu gerek kalmayacaktır.  PC zaten internet protokolü üzerinden alınan verileri okuyabilir olarak. Bir set üstü kutuya tasarruf etmek isteyenler, ancak yine de televizyon ekranlarında IPTV izlemekten hoşlananlar. PC ekranlarını TV’ye yansıtabilir ve oradan izleyebilirler. Evet bu yöntemler biraz daha eski ve rahatsız yönleri olan yöntemlerdir. PC’nin başına bir şey geldiği zaman televizyonunda gitmesini istemezsiniz. IPTV kutusu nedir sorusunun yanıtında da en anlaşılır cevap; televizyonu internete açan bir kutudur.

Firmanızdan VPN Talep Edin

IPTV kurulumunu tamamlamak teknik olarak isteğe bağlı bir durum olsa da, bir VPN veya Sanal Özel Ağ edinmek en iyi yollardan biridir.  VPN için oldukça iyi bir araçtır. VPN, internette gezinirken kendi gizliliğinizi korumanın harika bir yoludur. Bir VPN’in ana işlevi, gerçek IP adresinizi internet servis sağlayıcınızdan gizlemek olduğu için, ISS’niz ziyaret ettiğiniz sitelere veya indirdiğiniz veya izlediğiniz verilere bakamayacaktır. Bu, akış sırasında sahip olmak için büyük bir nimettir çünkü çevrimiçi kimliğinizi gizlemenize ve bölgesel kısıtlamaları aşmanıza ve normalde ülkenizde ortada bulunmayan veya erişime ulaşamadığınız içeriğe erişmenize olanak tanımaktadır. Bundan dolayı firmanızdan VPN talep edin. VPN kişiye özel olduğu için ücretli ve ücretsiz yöntemler vardır. Teknik servisten bu hizmeti talebiniz doğrultusunda kurmasını ve size kullanmayı öğretmesini isteyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir