Genel

IpTV Nedir? Nereden Alabilirim?

Iptv, Türkiye’de ve dünyada faliyet gösteren binlerce kanalı bilgisayar yada akıllı televizyonlarınızdan izleyebileceğiniz internet ile size verilen bir bağlantı sayesinde bağlantı sağlayan bir sistemdir. Paralı platformlar dahil birçok dizi, spor, maç, belgesel ve film kanallarını yıllık 180 TL’ye izleyebilirsiniz.

IpTV Yasal mı ?

IpTV yasal değildir, Rtük ve birçok kurum bu sistem ile mücadele etmektedir. Ben satmıyorum sadece satın aldım ve kullanıyorum demek sizi suçtan uzak tutmaz. Sonuçta bir suç teşkil eden durumda telif haklarıyla korunan içeriğe izinsiz erişim sağlıyorsunuz. Birçok spor kanalı o maçları yayınlamak için paralar döküyor ve ister istemez onlara dolaylı yoldan zarar veriyorsunuz.

IpTV Nereden Alabilirim ?

IpTV siteleri yasal olmayan bir satış gerçekleştirmektedir. Bu nedenle hem maddi hemde olası bir mahkeme sonucu manevi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Satın alma sonucu elinize hiçbirşeyde geçmeyebilir. Bu yüzden biz iptv satın almanızı önermiyoruz. Yasal yollarla maçları izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Lig TV Maçlarını takip edeceğim Yasal Site

LigTV maç izlemek için iptv yerine Digitürk play gibi firmanın kendi uygulamasını uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Yada evinize Digitürk bağlatarak birçok belgesel kanalı, film kanalı ve dizi kanalını sorunsuzca izleyebilir, Bein Connect uygulamasından ücretsiz olarak kaçırdığınız dizinin tekrarını izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı