IPTV’de Netflix Var Mı

IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır

IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır

LG, Samsung ve Smart TV markalarına ait Smart IPTV aplikasyonu ile IPTV kanal listenizin kurulumunu nasıl yapabileceğinizi aşağıdaki adımları takip ederek kurulumunu rahat bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Öncelik olarak IPTV aplikasyonunu TV’nize yüklemenizi sağlayın. Bu indirme işlemi ile kurulumun ilk aşamasını gerçekleştirmiş olacaksınız. İndirme işlemi bittikten sonra, paket satın alın. IPTV kurulumu nasıl yapılır sorusunun yanıtı için ise aşağıda sizler için yazmış olduğumuz adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

 1. Bilgisayarınızdan ya da tabletinizden https://siptv.app/mylist bağlantısına tıklayarak bu adres ile bağlantı kurun.
 2. Delete playlist bölümünde, 12 haneden oluşan rakam ve harflerden oluşan MAC uzantılı adresini o bölüme yazın.
 3. MAC uzantılı adresinizi Smart IPTV aplikasyonunu kullandığınız esnada Ayarlar/Settings sekmesini açarak öğrenebilirsiniz.
 4. Yazdıktan sonra Delete butonuna tıklayın.
 5. Sağ alt kısımda Playlist Deleted! Yazısı karşınıza çıkmış olacak.
 1. Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update kısmında ki kutucuğa MAC uzantılı adresinizi tekrar yazmış olarak ve bu kutucuğun yan kısmında bulunmuş olan URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi tamamı ile kopyala-yapıştır yapın. (m3u uzantılı bağlantılı adresin linkini mail adresinizde bulabilirsiniz.)
 2. Save Online kutucuğunu işaretleme yaparak Upload butonuna tıklayın. Sağ alt kısımda 1 URL added! Restart the App. yazısı karşınıza çıkacak.
 3. Smart IPTV aplikasyonunu 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi artık ekranınızda görebilirsiniz. Kategorileri Groups butonu ile ayırt edebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

IPTV Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Her kurulum işleminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. IPTV kurulumunda dikkat edilmesi gereken noktalar ise; Bu işlemleri adım adım yaptınız ve hala kanal listenizi göremiyorsanız, modeminizin ve televizyonunuzun fişini çıkartıp 5 dakika gibi bir süre bekledikten sonra tekrar takın. Taktıktan sonra kontrolünü sağlayın. Kanal listesinin hala görüntülenmemesi durumunda bir sonraki aşamaya geçilir. Bu adımda ise URL kısmına link yazmak yerine bir üstte yer alan ‘’file’’ kısmından bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u klasörünü seçip Upload butonuna giriş yapmalısınız. (Klasör ile yapılan kurulumlarda listeniz manuel bir şekilde güncellenir).

Ayrıca kanal listenizi güncellemek için bu kurulumu belirli aralıklarla tekrarlamanız gerekmektedir. Smart IPTV aplikasyonu bazı TV markalarında otomatik güncellenmekte olan link ile beraber kuruluma destek sağlamamaktadır.

Gözden Geçir...

IPTV

IPTV Medya dünyasının bir parçası değilseniz, IPTV‘yi duymamış olma ihtimaliniz yüksektir. Ama muhtemelen yıllardır kullanıyorsun. …

10 Yorumlar

 1. Gerçekten kaliteli ve yayın akışı güzel herkeze tavsiye edilir.

 2. harika iptv herkese tavsiye ederim donmadan ful hd futbol keyfini yaşayın

  • vaavtv tercıh ettıgınız için tesekkurler

  • Yaklaşık iki ay dır kullanıyorum çok memnunum kaliteli yayınlar ve kanalları çok iyi vaavtv ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum üye oldugunuzds sadece iptv degil ayrıca içinde iyi yürekli insanların oldugu bir aileye de sahip olucak sınız

 3. görüntü ve yayın akışı mükemmel artı 4k film sevenler için geniş bir arşiv Netflix blu exxen içinde yok yok ben çok beğendim almak isteyen bu fırsatı kaçırmayın

 4. Vaavtv aldığım için memnunum kaliteli ve çok seçenekli uygulama. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir