internetsiz bilgisayar oyunları

İnternetsiz Bilgisayar Oyunları

İnternetsiz Bilgisayar Oyunları

Bu yazımızda sizlere internetsiz oyunlardan bahsetmeyi düşünüyorum. Günümüzde internetsiz oyun bulmak epey zorlaştı.

Neredeyse internetsiz oynanabilen oyun kalmadı ve yenileri de çıkmıyor.

Durum böyle olunca yapmamız gereken tabi ki eski oyunlara yönelmek olacak. Nerde o eski oyunlar, eskiden oyunlar multi player ve single player olmak üzere iki versiyonda da çıkardı. Bu tür oyuna örnek bence Serius Sam olabilir, Serius sam oyununda ister tek başınıza level geçin isterseniz yanınıza arkadaşınızı alıp öyle geçin. Ama şimdiki oyunlar hep online oynanmak zorunda.

İnternetsiz Oyun İster misiniz?

Şu günlerde internetsiz oyun arayışına girdim ve bir kaç tane eski oyunlardan bulup oynamaya karar verdim. Oynamayı düşündüğüm internetsiz oyunlar sırasıyla aşağıda belirtiyorum. Belki sizde internetsiz oyun arıyor olabilirsiniz.

İşte internetsiz olarak oynanan bir kaç oyun

  • Rayman Legends
  • Child of Light
  • Little Nightmares
  • Inside
  • Far Cry 3
  • Dying Light
  • Call of Duty 2 Single Player

1) Rayman Legends

Hikayesiyle sizleri büyüleyebilecek bir platform oyunudur. Oyun da hikayeye önem veriyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

 

2) Child of Light

Rpg, platform ve bulmaca türlerinin tek bir oyunda toplandığı mükemmel bir oyun ve internetsiz oynanıyor olması da bizi ilgilendiren önemli bir özelliği diyebiliriz.

 

3) Little Nightmares

Korku oyunu seviyorsanız bu oyun mükemmel diyebiliriz. Oyunun bir kaç videosunu izledim ve bende oynamaya karar verdiğim oyunlar listesine hemen eklemesini yaptım. Size de tavsiye ederim.

 

4) Inside

Bir gerilim oyunu daha ben oynayacağım oyun listesinin sonlarına doğru eklediğimi belirtmek isterim.

 

5) Far Cry 3

Hikaye ve savaş aslında henüz oynamadığım ve listemin başına eklemeyi düşündüğüm bir oyun olduğunu belirteyim. Silah oynamayı istiyordum o yüzden listemin başına ekledim.

 

6) Dying Light

Far Cry 3 den sonra listemde ikinci sıraya yazdığım bir oyun. İkinci sırada olması tamamen silah oyunu olduğundan kaynaklanıyor. Deneyelim bakalım nasıl bir oyunmuş.

 

7) Call of Duty 2 Single Player

Çok anlatacak bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü bu oyunu bilmeyen yoktur. Bu kategoride call of duty nin eline su dökecek bir oyun henüz çıkmadı. Bu işin ustası bunlar bence daha da ötesi yok. Hikaye de var savaş da var grafik te en iyisi olduklarını düşünüyorum. Halen bu oyunu oynamadıysanız mutlaka oynayın.

 

NOT: Sizlerde bildiğiniz internetsiz bilgisayar oyunlarını yorum atarak bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir