İnstagram da En Kolay Takipçi Kazanma Yöntemleri

Instagram, Mike KRİEGER ve Kevin SYSTROM tarfından ilk olarak iphone telefonlar için 20/10/2010 tarihinde geliştirilmiştir. Sahip olduğu filtreler ve sosyal ağ özellikleri sayesinde kısa bir süre içerisinde oldukça popüler fotoğraf paylaşım uygulaması haline gelmişlerdir. Instagram uygulmasının piyasa sürülmesi ardından o kadar popüler oldu ki; ortalama olarak günde seksen milyon fotoğraf paylaşımı, dört milyara yakın beğeni yapılmaktadır. Instagram’ ı aktif olarak günder yarım milyara yakın insan kullanmaktadır ve bu değerler her geçen gün artmaktadır.

Hashtag : Instagram hashtag kullanımlaranıza olabildiğince özen gösterin, her bir gönderide maksimum olarak otuz adet hastag kullanabilirsiniz. Eğer takipçi kazanmak istiyorsan ne çok fazla nede çok az hastag kullanın tamayıyla gönderileriniz ile alakalı hashtagleri kullanmaya özen gösterin böylece takipçi kazanabilirsiniz.

Düzenli Ve Sürekli Paylaşımlar : En önemli noktalardan biriside gönderi paylaşımında sürekliliğin olmasıdır. Takipçiler bir sayfası ilgisini çektiği için takip eder bunda dolayı düzenli aralıklar ilgisini çeken konuda gönderileri görmek ister.

Etkileyici Filtreler Kullanın : Takipçi kazanabilmeniz için bu konuya çok dikkat edin. Filtreler en sıkıcı fotoğrafı bile en ilgi çekici fotoğraf haline getirebilir. Ama şu konuyu unutmayalım instagram filtrelerini diğer kullanıcılarda kullanabildiği için diğer resim düzenleme uygulamalarını kullanmanızda fayda var.

Diğer Sosyal Medya Ağlarına Erişim Sağlayın : Diğer sosyal medya hesaplarında instagram hesabınızı etkileyici bir gönderi ile paylaşarakda sayfanızla ilgilenen kitleleri toplayabilirsiniz bu şekilde zamanla tamamıyla sayfa içeriğinizle alakalı kişiler sizi takip edecek ve talipçi sayınız artmış olacakdır.

Instagram Fotoğraflarınızı Pinterest Ve Bloğunuzda Paylaşın : Bloğunuzda ve pinterstde instagram fotoğraflarınızı paylaşmanız az da olsa kitle kazanmanıza yardımcı olacakdır.

Rakip Sayfaların Takipçileri İle İletişim Kurun : Rakip sayfaların takipçilerine ulaşabilmek yeni takipçiler kazanmak için en etkili yöntemlerden birisidir. Rakip sayfa’nın takipçilerine takip isteği atmak, gönderilerine güzel yorumlar bırakmak ya da fotoğraflarını beğenmek etkileşiminizi artturacakdır.

Gözden Geçir...

2021’de en çok satan oyunlar: İşte ilk 10!

Pandemi nedeniyle evde kaldığımız şu günlerde, her yaştan insan vakit geçirmek için bilgisayar oyunları oynuyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir