Ininal Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ininal, Türkiye’nin yeni nesil ödeme sistemleri konusunda lider konuma gelebilmek için ilk adım atması ve kuruluşu 2012 senesinde gerçekleşmiştir. Ininal hem kurumsal ve bireysel çaptaki müşterilerine hem de girişimlere ekonomik alanda finans ve hizmet sağlamaktadır.

Peki, Ininal Kart Nedir?

 Ininal kart, kullanıma hazır hem banka hesap kartı hem de kredi kartı gibi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ininal kartınıza yüklemiş olduğunuz para miktarı kadar harcama yapabilirsiniz. İster sanal mağazalarda isterseniz fiziki mağazalarda kullanabilirsiniz. Ininal kartın geçtiği her yerde rahatlıkla ve güvenlikle kullanabilirsiniz.

Ininal Kart Cüzdan Uygulaması Nedir?

Ininal cüzdan uygulaması IOS ve Android cihazlar için hazırlanmış uygulama ile her an her yerde bakiyenizi kontrol etmenizi, sanal kart oluşturmanızı ve hesap hareketlerinizi kontrol edebilmenizi sağlar.

Peki, Ininal Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

  Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken “ 0850 311 77 01” numarasını aramanız gerekmektedir. Direk olarak bağlanmak için her hangi bir rakamı tuşlamanıza gerek yoktur. Bir dakikalık beklemenin ardından sizi müşteri hizmetlerine aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir