Ininal Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ininal Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ininal, Türkiye’nin yeni nesil ödeme sistemleri konusunda lider konuma gelebilmek için ilk adım atması ve kuruluşu 2012 senesinde gerçekleşmiştir. Ininal hem kurumsal ve bireysel çaptaki müşterilerine hem de girişimlere ekonomik alanda finans ve hizmet sağlamaktadır.

Peki, Ininal Kart Nedir?

 Ininal kart, kullanıma hazır hem banka hesap kartı hem de kredi kartı gibi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ininal kartınıza yüklemiş olduğunuz para miktarı kadar harcama yapabilirsiniz. İster sanal mağazalarda isterseniz fiziki mağazalarda kullanabilirsiniz. Ininal kartın geçtiği her yerde rahatlıkla ve güvenlikle kullanabilirsiniz.

Ininal Kart Cüzdan Uygulaması Nedir?

Ininal cüzdan uygulaması IOS ve Android cihazlar için hazırlanmış uygulama ile her an her yerde bakiyenizi kontrol etmenizi, sanal kart oluşturmanızı ve hesap hareketlerinizi kontrol edebilmenizi sağlar.

Peki, Ininal Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

  Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken “ 0850 311 77 01” numarasını aramanız gerekmektedir. Direk olarak bağlanmak için her hangi bir rakamı tuşlamanıza gerek yoktur. Bir dakikalık beklemenin ardından sizi müşteri hizmetlerine aktarıyor.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:06:07 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..