İller Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İller Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İller Bankası Türkiye de ilk defa 1932 senesinde kurulmuştur. Çevre ve şehircilik Bakanlığı himayesinde halka açık bir şekilde hizmet sunmaktadır.  İller bakası sadece kendine has yasa ve hükümler çerçevesinde hizmet sunmaktadır. İller Bankası Türkiye deki belediyelere finansal destek sağlamaktadır. İller Bankası Belediyeden köylere kadar hizmet sunmaktadır. İller Bankası yapmış olduğu güncelleme ile artık İl Özel İdarelerine de hizmet sunmaya başlamıştır. Mustafa Kemal Atatürk’ün ileri görüşlülüğü sayesinde İller Bankası’nın açılması konusunda etkisi çok büyük olmuştur. İller Bankası’nın kesintisiz çalışan personeli ve önemli hizmetler veren bu banka çok güçlü sermayesi ve sunmakta olduğu hizmetler ile de kritik bir vizyon oluşturmaktadır.

İller Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin:

Sizde telefon başında müşteri hizmetlerine bağlanırken vakit kaybetmek istemiyorsanız eğer ilk olarak yapmanız gereken işlem dâhili numarası olan “0312 508 70 00” aramaktır. Daha sonraki aşamada ise sesli yanıt sistemi açıldıktan sonra direk olarak 0 (sıfır) rakamını tuşlarsanız müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz.

Kısaca bahsedilecek olursa “0312 508 70 00” arayın ardından 0 (sıfır) rakamını tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:03:21 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..