Halk Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halk Bank 1933 yılları içerisinde 2284 numaralı kanunun Halk Bankası ve Halk Sandıkları kanunu kapsamı altında kurulan bir bankadır. Halk Bankasının asıl kuruluş amaçlarında birisi küçük ve orta büyüklükteki sanayi ve esnaflara hızlı ve ucuz bir kredi imkânı sağlayabilmektir. Halk Bank Türkiye de Devlet destekli üç büyük bankalardan birisi olarak yer almaktadır.

Peki, neden Halk Bank?

 Halk bank müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin en köklü ve kamu sermayeli bankaları arasında yer aldığı için güven konusunda sıkıntısı olamamaktadır. Çok düşük faiz oranları ve avantajlı paketleri ile çoğu kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Halk Bank müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerine yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır.

Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanırım:

 Halk Bank Müşteri Hizmetlerine bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken “ 0850 222 04 00 “ ya da “ 444 0 401 “  aramanız gerekmektedir. Daha sonraki işleminizde ise sesli yanıt sistemi açıldıktan sonra 0 (sıfır) rakamını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

Kısacası 0850 222 04 00 ya da 444 0 401 > 0 işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir