Google Adsense ile Birlikte Kullanabileceğiniz Reklam Firmaları

İçerik üreticilerinin gelir kaynağı olan Google Adsense ile sorun yaşıyorsanız alternatif reklam modellerine göz atmanızda fayda var. Google Adsense’in yanında kullanarak gelirinizi katlayacağınız reklam firmalarından bahsetmek istedik.

Google Ad Manager

İçindekiler

Önceki adı DoubleClick olan bu sistem yine Google altyapısıyla hizmet veren ve Adsense sistemine paralel olarak geliştirilen reklam sistemidir. Adsense’de bulunan sitelerim kısmına artık site onayı gerekmekte olup burada bu olay hala yoktur. Fakat üye olmak için eğer adsense hesabına sahip değilseniz çok daha uğraştırıcı bir üyeliği vardır. Adsense üyesi iseniz saniyeler içerisinde Google Ad Manager hesabı açabilirsiniz.

PopAds

İndirmeli dağıtmalı siteniz var ve yasal olarak para kazanmak istiyorsunuz. Adsense gelirlerinizde düşüş varsa Popads ile indirme sayfalarınıza Popup reklam alabilirsiniz. Dolar olarak biriken Popads, 20 dolar ve üzeri olduğunda paranızı çekebileceğiniz bir sisteme sahip. Yine aynı firmanın geliştirdiği payoner kullanmak zorundasınız çünkü paypal kapandı.

Link Kısaltma

Sitenizde faydalı bağlantılar mı paylaşıyorsunuz ? Kimsenin bilmediği yada çok merak ettiği bu bağlantıları link kısaltma servislerinde kısaltıp oraya göndereceğiniz trafikten para kazanabilirsiniz. Adf.ly bu işin öncülerinden. Ücretsiz olarak link kısaltmak isterseniz bit.ly deneyebilirsiniz.

Ezoic 

Google Adsense’e paralel olarak oluşturulmuş bir başka oluşum. Ezoic’i tercih etmeniz için çok iddialı bir de sloganları var. Adsense gelirlerinizi %60 katlayalım diyorlar. Eğer gelirinizi beğenmiyor ve hak etmediğinizi düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz bir firma.

Farkındaysanız listemizde Türk reklam firmalarına yer vermedik. Bunun nedeni bu firmaların birçok engellleme eksik sayma, düşün tık oranı gösterme, görmeme gibi birçok sorunu bulunmakta. O nedenle büyük yabancı firmalarla çalışmanız kazanç kaybı yerine kazanç arttırımı olarak size geri dönecektir.

Gözden Geçir...

Menopoz Nedir

Menopoz Nedir? Belirtileri Tedavisi ve 5 Teşhis Önerisi?

Menopoz nedir! Hakkında çok şey söyleniyor, ancak herkes bunun ne olduğunu ve kadınlar için ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir