Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası ilk olarak 1945 senesinde Ankara da kurulmuştur. 1984 senesinde hizmet, sanayi ve finans sektörlerinde hizmet vermekte olan Doğuş Grubuna katılan bir Türk bankasıdır. Garanti bankası Türkiye de bir ilk olarak online ve Real-time hizmet vermekte olan çoklu şubeli özel banka olmuştur. 430 Milyar Türk Lirası’nı aşkın bütçesi ile de özel bankacılık alanında Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Sizde telefon başında dakikalarca sesli yanıt sisteminin gereksiz yere vaktini almaktan sıkıldıysanız. Tam olarak yapmanız gereken işlem için ilk olarak banka telefon numaralarından “444 03 33” ya da “0850 222 03 33” numaralarından birisini arayın. Daha sonra sesli yanıt sistemi açıldığında ilk olarak 1 rakamını daha sonra 3 rakamını ve son olarak ise 5 rakamını tuşlayarak direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Kısaca bahsedecek olursak “444 03 33” ya da “0850 222 03 33” ardından 1>3>5 tuşlayarak direk olarak bağlanabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:04:20 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..