Ev Hanımlarına Ek Gelir İmkanı – Evde Örgü Örüp Para Kazanma

Hali hazırda kış mevsimindeyiz, ev hanımıysanız ve evde ek gelir elde etmek istiyorsanız bu mevsimin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin atkı, eldiven, bere gibi kış günü insanları sıcak tutacak bir takım eşyaları kolayca örebiliyorsanız ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Birazda süslerseniz kolayca satabilirsiniz. Özellikle insanlar büyük şehirlerde iş yoğunluğundan dolayı bu tarz eşyaları örmeye ve üretmeye gerekli zamanı kendilerinde bulamaz. Birçok insanda bu tarz el emeği göz nuru eşyaları çok değerli bulur ve ihtiyacı olsa da olmasa da elde etmek ister. Bu yüzden çevrenizdekilerin haricinde birçok şekilde bu ürünleri insanlara satabilirsiniz.

İlan Siteleri üzerinden El İşi Satmak

Birçok ilan sitesi mevcut, siz bu sitelere üyelikler açarak elde ettiğiniz ürünleri insanlara sergileyebilir, site aracılığı ile iletişim kurabilir ve ürünlerinizi insanlara satabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen ilan sitelerinden sahibinden, gittigidiyor gibi projelerde ilan açmak çok kolay. Sahibinden üzerinden ilan oluştururken ek bir ücret vermiyorsunuz fakat gittigidiyor üzerinden satış gerçekleştirecekseniz bir miktar ücret ödemeniz gerekir, ayrıca satılan üründen bir miktar komisyon kesintisi de yapmaktadır. Yine bu tarz ilan sitelerinden bir başka alternatif sanalpazar.com’dur. Bu site üzerinden de ürünlerinizi ücretsiz listeleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden El İşi Satmak

Sosyal medya siteleri çok fazla insan tarafından ziyaret edilen ve dilerseniz bu siteleri birer dükkana dönüştürebileceğinizi ve müşterilerinize kolayca ulaşabileceğinizi bildirmek istiyoruz. Sosyal medya hesaplarında özellikle popüler uygulamalar üzerinden bir bilgisayara ihtiyaç bile duymadan ürettiğiniz el emeği göz nuru eşyaları insanlara tanıtabilirsiniz. Ardından alacağınız siparişler üzerine kişiye özgü ürünler de oluşturabilirsiniz. Burada önemli olan nokta ne kadar çok aboneye ulaşmış olmanızdır. Eğer abone sayınız çok fazla değilse eşe dosta istek gönderip biran önce abone kasmaya başlayın ve ilginç ürünler sergileyerek abone sayınızı arttırın. Son zamanların moda sosyal medya uygulaması instagram üzerinden oluşturacağınız bir hesap ile ürün fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşın, müşterileriniz ile özel mesaj yolu ile iletişime geçerek ürünlerinizi kolayca satın.

Yerel Mağazalar üzerinden El İşi Satmak

Tanıdığınız bir alışveriş mağazası aracılığı ile ürünlerinizi satabilirsiniz. Fakat bu tarz iş yerleri ürün sayısının yüksek temin imkanının hızlı olmasına dikkat eder. Eğer sürekli gittiğiniz bir giyim dükkanı varsa tanıdığınız onunla konuşabilir, ürünleri satması konusunda anlaşabilirsiniz. Çalışan kadınlar bakımlı kadınlar olduğu için sürekli olarak bayan kuaförüne uğrarlar. Eğer sizin de bir bayan kuaförü tanıdığınız varsa bu dükkan aracılığı ile ürettiğiniz el işlerinizi kolayca satabilirsiniz.

Sadece kış mevsimine özgü değil elbet bu işi sürekli kılacak ürünler üretmelisiniz. Örneğin banyo lifi, yine 12 ay boyunca tercih edilecek önemli bir eşyadır. Bez bebekler üretip insanların çocuklarını artık Çin malı zararlı oyuncaklardan uzak tutmalarını fırsata çevirebilirsiniz. Yada örgü fileler elde edip, poşetlerin ücretli temin edilmesi kanununu fırsata çevirebilir, kendinizi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar gelir elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir