Efe Tur Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Efe Tur 1991 senesinde bizzat Mehmet Efe tarafından İzmit de kurulmuştur. Hem kurucusunun soyadını taşımasından hem de ege bölgesini sembolize ettiğinden dolayı yolcu taşımacılığın temel kısımlarını İzmit ve ege bölgeleri arasında git gel yaparak başlamıştır. Efe Tur’un diğer şirketlerden en önemli farkı ise bir holding yatırımı ile kurulmamıştır. Bir aile şirketi olup tamamıyla kendi bütçeleri ile kurulmuş olup diğer farkları ise İzmit ve Ege bölgesi ile bağdaşlaşıp artık bir sembolleri haline gelmiştir.

 Vermiş olduğu kaliteli hizmet ve çalışmalarından ötürü Türkiye’nin batı kısmında en çok tercih edilen ulaşım firması haline gelmiştir. Bu sürecin ardından Efe Tur 2012 senesinin sonlarına doğru Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak’a devredilmiştir. Bu devir işleminin ardında ortaklar Efe Tur araç sayısını arttırarak neredeyse Türkiye’nin tamamına ulaşım hizmeti vererek  en bilindik firmalar arasına girmeyi başarmışlardır.

Efe Tur Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Efe Tur müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ilk olarak “0850 600 00 10” numarası arayın daha sonra sesli yanıt sistemi açılacaktır. Hiçbir tuşlama işlemi yapmayınız direk olarak Efe Tur müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir