Digitürk Nasıl İptal Edilir ?

Digitürk aldıktan sonra iptal etmek isterseniz belirli adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ön ödemeli Digitürk( öde kullan) dahil tüm paket ve kampanyalı hesapların kapatılması için yazılı dilekçe verilmesi gerekmektedir. Bunun için Digitürk’ün bölgenizde bulunan bayisine giderek kapatmak istediğinizi bildirmeniz gerekiyor.

Bildirdiğinizde oradaki çalışan arkadaş size bir form verecek ve bu formu doldurup ıslak imzalı şekilde o arkadaşa teslim edeceksiniz. Çalışan, kimlik fotokobiniz ve kapatma formu ile birlikte Digitürk merkezine fax gönderecek. Bunun için sizden 4-5 TL civarı bir fax gönderme ücreti talep edebilirler. Böylece başvurunuz başlamış oluyor.

24 saat içerisinde telefon ile Digitürk merkezinden sizi arayıp, kapatma durumunuzu teyit etmek isteyecekler ve neden kapatmak istediğinizi soracaklar. Bu konuşmanın ardından kapatmak istediğinizi tekrar iletmeniz durumunda ilk başlangıçta yaptığınız sözleşme 7 gün içerisinde fesh edilecektir.

Sözleşme fesihinden sonra cihazınızı yine size en yakın Digitürk bayiisine teslim edip teslim ettiğinize dair belgenizi alıp, Digitürk’ünüzü kapatabilirsiniz.

Gözden Geçir...

Menopoz Nedir

Menopoz Nedir? Belirtileri Tedavisi ve 5 Teşhis Önerisi?

Menopoz nedir! Hakkında çok şey söyleniyor, ancak herkes bunun ne olduğunu ve kadınlar için ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir