Desa Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1969 senesinde eczacılık fakültesinde öğrenim görmekte olan Melih Çelet bir iş yeri kurabilmek için ön hazırlıklar yapmaktaydı. O sıralarda ticaret odasında gelmekte olan bir mal siparişi üzerine Melih Çelet harekete geçti ve ilk deri çanta üretimini yaparak ABD’li müşterisine sattı. İlk iş ile birlikte Melih Çelet’in Desa serüveni başlamış oldu.

1973 senesinde deri bayan çantaları üreten Desa ilk defa tüketicilerine askılı bayan çantası ile tanıştırmış oldu. Desa ilk mağazasını İstanbul Eren köyde açmıştır. Desa 1980’li senelerine geldiğinde ise artık dünya markası olabilme yolunda gittiğinde çoğu dünya markasının tedarikçisi haline gelmiştir.2014 senesi itibarıyla Desa Türkiye de 100 adet mağazası ve İngiltere de ise 2 adet mağazası bulunmaktadır. Desa’nın tek ve yegâne amacı gıda sektöründe kullanılan hayvanlardan elde edilen derileri işleyerek Türkiye ve Dünya da ucuz fiyatlar ile müşterilerine pazarlayabilmektir.

Desa Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:  Desa müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem “444 33 72” numarasını aramak ardından sesli yanıt sistemi açılacak ve yirmi bir saniyelik beklemenin ardından direk olarak Desa müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir