DenizBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

DenizBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

DenizBank 1996 yılının sonuna doğru Zorlu Holding’in özelleştirme idaresinde satın alarak ilk adımlarını atmaya başlamıştır. O yıllarda kurumsal kimlik çalışmaları adı altında personel alımı ve şube açılışı beş yıllık strateji planları ile hayata dönüş programını uygulamışlardır. Kurulduğu zamandan bugüne kadar DenizBank inavasyona, AR-GE, teknolojiye çok önemli miktarlarda yatırım yapmıştır. 2013 yılında Türkiye’nin ilk dijital kuşak bankacılığını kurmuş ve art arda yenilikler yapması sayesinde Avrupa da “ Dünyanın En Yenilikçi Bankası “ olarak seçilmiştir.

 DenizBank’ın Çalıştığı Ve Yatırım Yaptığı Diğer Sektörler :

  • Belediyeler,
  • Denizcilik,
  • Sağlık,
  • Spor Kulüpleri,
  • Tarım,
  • Alt Yapı Çalışmaları,
  • Enerji,
  • Turizm,
  • Eğitim.

 DenizBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma :

Banka müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen çok dertli olabiliyor ve bu konuda zaman kaybetmek istemeyenlerde olabiliyor. Bu noktada yapmanız gereken ilk işlem ise “ 0850 222 08 00 ” numarasını aradıktan sonra açılan sesli yanıt sisteminden klavyenizden 1 rakamını tuşlayarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Kısaca bahsedilecek olursa “ 0850 222 08 00 “ ardından > 1


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:55:44 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..