DeFacto Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

DeFacto Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

DeFacto, Türkiye’de ilk mağazasını 2005 senesinde açmıştır. DeFacto ilk mağazasını açtığında bugüne kadar Türkiye’de moda ve hazır giyimin öncüsü olmuş ve bu sektörde en iyi markalar arasında ise yerini korumaktadır. DeFacto 2019 senesinden itibaren 30 farklı ülkede toplam 600’e yaklaşık mağazası bulunmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’de lider marka sıralamasında ilk üç arasında yer almaktadır.

DeFacto tecrübeli tasarım ekibi, çalışan kadrosu ve iş birliktelikleri ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile dünya trendlerine uyum sağlamayı başarmıştır. DeFacto, yaratıcı pazarlama stratejisi ve yenilikçi bakış tasarım ofisleri sayesinde girmiş olduğu ülkelere göre uyumlu tasarımlar hazırlayabilmektedir. DeFacto’nun en büyük misyonu ise insanların mutlu olabilmeleri için lüksü ulaşılabilir hale getirmektir.

Defacto Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

DeFacto, müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için yapılması gereken işlemler çok basittir. İlk olarak yapmanız gereken işlem müşteri hizmetleri iletişim hattı olan “0850 222 27 15” numarasını aramaktır. Arama işleminin ardında hiçbir bekleme yapılmadan direk olarak müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Yalnız şunu da belirtmek isterim DeFacto müşteri hizmetleri sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:09:32 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..