DeFacto Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

DeFacto, Türkiye’de ilk mağazasını 2005 senesinde açmıştır. DeFacto ilk mağazasını açtığında bugüne kadar Türkiye’de moda ve hazır giyimin öncüsü olmuş ve bu sektörde en iyi markalar arasında ise yerini korumaktadır. DeFacto 2019 senesinden itibaren 30 farklı ülkede toplam 600’e yaklaşık mağazası bulunmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’de lider marka sıralamasında ilk üç arasında yer almaktadır.

DeFacto tecrübeli tasarım ekibi, çalışan kadrosu ve iş birliktelikleri ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile dünya trendlerine uyum sağlamayı başarmıştır. DeFacto, yaratıcı pazarlama stratejisi ve yenilikçi bakış tasarım ofisleri sayesinde girmiş olduğu ülkelere göre uyumlu tasarımlar hazırlayabilmektedir. DeFacto’nun en büyük misyonu ise insanların mutlu olabilmeleri için lüksü ulaşılabilir hale getirmektir.

Defacto Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

DeFacto, müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için yapılması gereken işlemler çok basittir. İlk olarak yapmanız gereken işlem müşteri hizmetleri iletişim hattı olan “0850 222 27 15” numarasını aramaktır. Arama işleminin ardında hiçbir bekleme yapılmadan direk olarak müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Yalnız şunu da belirtmek isterim DeFacto müşteri hizmetleri sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir