Damat Tween Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Orka Holding, 1986 senesinde Damat markasını yaratmıştır. Bu senelerinde ise Damat hazır erkek giyim üzerine ilk adımını atmış olup tamamıyla Türk sermayesi ile kurulmuştur. Modayı bir yaşam tarzına dönüştürerek erkek hazır giyim modasının tam merkezine yerleşebilmeyi başarmıştır. 

 Damat Tween şık ve kaliteli kumaşları ile birlikte “tüketicinin en sevdiğim giyim markası” sloganı ile hizmetini devam ettirmektedir. Damat Tween markası her kesimden bütçe ve bedene uyan şık hazır erkek tasarımları ile birlikte Türkiye erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli firmalar arasında yer almaktadır. Damat Tween Türkiye’de ve Dünya’da ortalama olarak 200 mağazası ile birlikte moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor.


Damat Tween Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak ve vakit kaybetmek istemiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok basittir. İlk olarak yapmanız gereken işlem Dama Tween müşteri hizmetleri iletişim numarasını olan “0850 460 03 68” numarasını aramaktır. Daha sonra çok az bir bekleme ile Damat Tween Müşteri Hizmetleri Direk olarak bağlanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir