Collezione Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’de moda sektörü öncülerinden birisi olan Collezione marka olabilme yolculuğundaki ilk adımını 1987 senesinde Bakırköy’de açmış olduğu ilk mağazası ile serüvenleri başlamış oldu. 2015 senesinde Türkiye’de hazır giyim pazarında ve perakendecilik alanında lider konumlardan birisinde gelmeyi başardı.

Global bir marka olabilme ve ilk akla gelen misyon’unu benimsemiştir. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için teknolojik alt yapısına yatırım yaparak Türkiye’de ve dünyada birçok açmış ve açacağı mağazaları ile birlikte hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Collezion 200’ü geçkin Türkiye’de mağazası bulunmaktadır. Ayrıca 55 farklı ülkede ise hizmet vermektedir.

Collezione Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:
Telefon başında dakikalarca vakit kaybetmek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Collezione müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem müşteri hizmetleri iletişim numarası olan “0850 222 12 59” arayın daha sonra çok ufak bir beklemenin ardından müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Fakat şunu da belirtmek isterim. Collezion müşteri hizmetleri sadece hafta içi 08:30-17:30 arası hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir