Butcher
Butcher

Butcher Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam fiyatı 18 TL olan 2D nişancı oyunu Butcher, kısa süreliğine Oyun GOG ‘da ücretsiz oldu. Basit grafiklerine rağmen yüksek temposu ve akıcı atmosferiyle oyuncuları içine çeken bu oyuna nasıl ücretsiz bir şekilde sahip olacağınızı öğrenmek için içeriğe göz atabilirsiniz.

Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunları derlediğimiz içeriklerimizin bir yenisiyle daha karşınızdayız. Bu seferki içeriğimizin konuğu, normalde Steam üzerinde 18 TL’lik etiket fiyatıyla satışa sunulan yüksek tempolu 2D nişancı oyunu ‘Butcher’ olacak.

Tek amacınızın hareket eden her şeyi yok etmek olduğu bu keyifli oyun, kısa süreliğine Oyun GOG üzerinde ücretsiz kalacak. Yalnızca 48 saat sürecek bu fırsattan nasıl yararlanacağınıza geçmeden önce dilerseniz biraz oyunun içeriğinden ve neler sunduğundan bahsedelim.

Butcher nasıl bir oyun?

Geliştiriciliğini Polonya merkezli Phobia Game Studio’nun üstlendiği Butcher, ilk bakışta Doom ve Quake oyunlarını andıran bir atmosfere sahip. Şiddetin hiç bitmediği, temponun hiç azalmadığı bu oyunda insanlığın kalıntılarını yok etmek için programlanmış bir cyborg olarak tek amacımız, hareket eden her şeyi yok etmek.

Bunu yaparken motorlu testereden av tüfeğine ve el bombasına kadar pek çok farklı silahla yer altı sığınaklarına, kıyamet sonrası şehirlere ve ormanlarda yolumuza çıkan her şeyi öldürmemiz gerekiyor. Üstelik düşmanların sefaletine son vermek ve vahşetin dozunu artırmak için kullanabileceğiniz tüm silahlar bunlar değil; oyunda kancalarlav çukurları ve testereler de dahil olmak üzere düşmanlarınızı yok etmek için birçok farklı ve yaratıcı seçenek bulunuyor.

Ekim 2016 yılında piyasaya sürülen Butcher, basit grafiklerine rağmen sürekli yükselen tempo ve akıcı oyun deneyimiyle oyuncuları adeta içine çekiyor. Oynarken saatin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyun için geliştirici, “En basit modu bile zor” diyor. Bu da oyunun oldukça iddialı olduğunu bizlere gösteriyor.

Butcher’a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:

16 Kasım tarihi itibarıyla GOG üzerinde ücretsiz olan Butcher, 18 Kasım Çarşamba TSİ 17.00’a kadar ücretsiz kalacak. Oyuna ücretsiz bir şekilde yapmanız gerekenlerse şu şekilde:

  • GOG.com’a gidin.
  • Açılan sayfanın en üstünde yer alan ‘Butcher’ oyununun üzerine gelerek ‘Get it Free’ sekmesine tıklayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyun kütüphanenize eklenecek. GOG hesabınız yoksa tüm bu işlemlerden önce bir GOG hesabı oluşturmayı unutmayın.

Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunları derlediğimiz bir başka içeriğimizin daha burada sonuna geliyoruz. Bunun gibi daha fazla içerikten haberdar olmak için bizi takip edebilir, fikirlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Gözden Geçir...

10 Popüler Online Oyun

Steam’de En Çok Oynanan 10 Popüler Online Oyun (5 Tanesi Ücretsiz)

Steam, rakiplerinin sayısı artsa da PC dünyasının en büyük oyun platformu. Hal böyle olunca özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir