Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Burgan Bank 1989 senesinde Tekefen Yatırım Finans Bankası adı ile kurulmuştur. Burgan Bank kısa bir zaman içerisinde yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık alanın da Türkiye bankacılık sektöründe en iyilerin arasına gelmeyi başarmıştır.

2001 senesinde ticari bankacılık alanı ve büyüme planı stratejisi ile Bank Expres bünyesine katılmıştır. Burgan Bank Türkiye de stratejik olarak sanayi bölgelerine şubelerini kurmuş olup ticari destek ve çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Burgan Bank’ın  Güven ve Doğruluk prensibi en başlı hizmetleridir. Bankacılık sektörünün etik kuralları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup kalitelerini ön planda tutarak, müşterileri ile uzun vadeli çalışmayı hedeflemişlerdir.

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Burgan Bank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için yapmanız gereken işlem çok basittir. İlk olarak yapmanız gereken Burgan Bank dahili numarası olan “0850 222 82 22” arayın ardından ise sesli yanıt sistemi açılacaktır. Sesli yanıt sistemini yaklaşık olarak bir dakikalık beklemenin ardından hiçbir tuşa basmazsanız direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir