Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Burgan Bank 1989 senesinde Tekefen Yatırım Finans Bankası adı ile kurulmuştur. Burgan Bank kısa bir zaman içerisinde yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık alanın da Türkiye bankacılık sektöründe en iyilerin arasına gelmeyi başarmıştır.

2001 senesinde ticari bankacılık alanı ve büyüme planı stratejisi ile Bank Expres bünyesine katılmıştır. Burgan Bank Türkiye de stratejik olarak sanayi bölgelerine şubelerini kurmuş olup ticari destek ve çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Burgan Bank’ın  Güven ve Doğruluk prensibi en başlı hizmetleridir. Bankacılık sektörünün etik kuralları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup kalitelerini ön planda tutarak, müşterileri ile uzun vadeli çalışmayı hedeflemişlerdir.

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Burgan Bank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için yapmanız gereken işlem çok basittir. İlk olarak yapmanız gereken Burgan Bank dahili numarası olan “0850 222 82 22” arayın ardından ise sesli yanıt sistemi açılacaktır. Sesli yanıt sistemini yaklaşık olarak bir dakikalık beklemenin ardından hiçbir tuşa basmazsanız direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:02:41 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..