Black Summer Tüm Bölümleri Nereden izleyebilirim?

Black Summer Tüm Bölümleri Nereden izleyebilirim?

The walking dead ile başlamış olduğum zombi dizilerine bir yenisini daha ekleyerek izlemeye devam ediyorum. The walking dead 10. sezon izlemediğim için fırsat bulduğum ilk zamanda 10. sezonu da mutlaka izlerim. Büyük bir heyecanla salı gününü bekliyordum çünkü netflix The Walking Dead 10. sezon tüm bölümlerinin salı günü yayımlanacağını duyurmuştu. Fakat tüm bölümler yayımlandığı gün tekrar sistemden kaldırıldı ve çoğu kullancı TWD 10. sezon bölümlerini izleyemedi ve hayal kırıklığına uğradı.

Bu konuda Netflix henüz bir açıklama yapmadı. Ben de bu hayal kırıklığını yaşayanlar arasında yerimi aldığımı belirtmek isterim 🙁

10. Sezonu izleyemediğim için yeni bir dizi arayışına girdim ve Black Summer dizisine başladım. Şuan için Netflix den diziyi izlemeye başladım izlemek isteyenler için en güzel yolunun netflix gibi platformların olduğunu düşünüyorum.

Hali hazırda Netflix üyeliğim olduğu için bu platformu tercih ettim ve kullanmaya başladığım günden beri hiç donma kasma sorunu yaşamadım.

Black Summer tüm bölümleri netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Ücretsiz izlemek isterseniz işiniz bir hayli zor olacaktır. Çünkü bu tür diziler artık ücretsiz sitelerde bulunmaz hale geldi. Ben bu kadar uğraşmak yerine 10-15 tl vererek reklamsız bir şekilde izlemeyi tercih ederim. Artık diziyi izleyeceğim diye tıkladığım reklamların haddi hesabı yok. Sinir bozucu reklamlarla uğraşmak yerine ücretli platformları tercih etmeye başladım.

Black Summer Tüm Bölümleri Nereden izleyebilirim?

Gelelim başladığım black summer dizisine, dizi meşhur the walking dead dizisindeki zombilerin tersine daha da hızlı hareket edebilen zombilerle dolu. Zombiler normal insan kadar hızlı koşabiliyor ve engelleri aşabiliyor.

Alışageldik zombilerden farklı olmaları ilk bölümlerde biraz garip gelmişti fakat ilerleyen bölümlerde anladım ki zombilerin hızlı davranması bölümleri daha da heyecanlı hale getiriyor. Bu olay benim hoşuma gitmeye başladı. Tavsiye ederim izleyin 🙂


2 Yorumlar

  1. Çok iyi dizi twd kadar olmasada kaliteli yeni bolumlerin cikmasini bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir