Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aras Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından birisidir. Hergün yüzbinlerce kargo paketini evlerime kadar getiren Aras Kargo’ya müşteri hizmetleri aracılığı ile telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Kargo durumunu sorgulama yada kargonuzda bir sorun olduğunda 444 25 52 numaralı Aras Kargo çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

Arama yapmadan önce mesai saatleri içinde olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Aras Kargo Müşteri Hizmetleri sadece mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için 444 25 52 çağrı merkezi numarasını arayın ardından “0“‘ı tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:49:47 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..